Lexmark Yazıcı Modelleri

Yazıcı markaları arasında en çok parlayan ve kendisinden övgüyle bahsettiren Lexmark, ürünlerinin kalitesi ve ayrıca markanın yaklaşımıyla oldukça kıymetli bir yazıcı markasıdır. Hem ev hem de ofislerimizde sıklıkla kullandığımız yazıcılar; yaptığımız işin kalitesini ve hızını doğrudan etkiler. Tam olarak bu sebepten, yazıcı markası seçimi oldukça kritik bir husustur.

Tüm politikalarını müşterilere uygun yönde geliştiren Lexmark, hem ürün çeşitliliği hem fiyat politikası hem de kullanım kolaylığı gibi konularla tüm kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlar. Lexmark yazıcı modellerinin pek çoğu erişilebilir fiyatlara sahiptir. Ancak Lexmark’ın tüm ürünleri; yüksek teknoloji ve büyük bir hassasiyetle üretilir. Lexmark’ın pek çok giriş model yazıcısı dahi rakiplerinin üst modelleriyle rekabet edebilir.

Sizler de satın alacağınız markanın uzun ömürlü, az enerji harcayan, yüksek teknolojili, kaliteli ve hesaplı olmasını istiyorsanız; şimdi kategorimizdeki Lexmark yazıcı inceleme içeriklerini inceleyebilir ve Lexmark ile tanışabilirsiniz!

”DevamınıGörüntüle”

Lexmark Yazıcı Özellikleri

Lexmark marka yazıcıların pek çoğu, doğrudan kullanılacakları alana uygun olarak tasarlanmıştır. Bir ofis yazıcısında dakika başına baskı hızı ve sayfa başına maliyet gibi kavramlar daha ön planda olurken; bir ev yazıcısında ise kompakt boyut, düşük ağırlık ve elbette enerji tasarrufu gibi kavramlar daha ön plandadır.

Lexmark yazıcı modelleri arasında evde, küçük boyutlu ofislerde, eğitim kurumlarında ve büyük boyutlu ofislerde kullanabileceğiniz pek farklı cihaz bulunur. Lexmark, genellikle lazer yazıcı modelleriyle öne çıkar. Bu modellerde Lexmark oldukça yüksek bir baskı kalitesine, rakiplerine oranla daha avantajlı bir baskı başına maliyete ve kaliteye sahiptir.

Lexmark marka yazıcı modellerinin kompleks olmayan, herkesin gerçekleştirebileceği temizlik ve bakım yönergeleri mevcuttur. Düzenli bakımı ve temizliği yapılan yazıcı modelleri, senelerce hiçbir sorunla karşılaşmaksızın kullanılabilir.

Lexmark Yazıcı Çeşitleri

Lexmark markasına ait pek çok yazıcı çeşidi bulunur. Bu grupta ağırlık genel olarak lazer yazıcı modellerinde olsa da mürekkep püskürtmeli modelleri de her zaman kalitesiyle kendinden bahsettirir.

Lazer yazıcılar mono ve çok fonksiyonlu; siyah beyaz ve renkli olmak üzere toplamda 4 farklı klasmanda değerlendirilebilir. Özellikle iş yoğunluğu yüksek ofisler çok fonksiyonlu renkli ya da siyah beyaz lazer yazıcıları tercih ederken, ev kullanıcıları ise mono lazer yazıcıları tercih eder. Yani Lexmark’ta her kullanım türüne uygun bir model mutlaka bulunur.

Neden Lexmark Yazıcıları Tercih Etmelisiniz?

Lexmark marka yazıcıları tercih etmeniz için pek çok olumlu sebep mevcuttur. Baskı hızından baskı maliyetine, güvenlikten pratik kullanıma kadar pek çok husus Lexmark’ın ön planda olmasını sağlar. Bu noktaları biraz daha derinleştirmek isterseniz, aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz.

Baskı Kalitesi

Lexmark marka yazıcılar, benzersiz bir baskı kalitesine sahiptir. Söz konusu yazıcılar olduğunda, baskı kalitesi pek çok kullanıcı tarafından ön planda tutulur. Siyah – beyaz baskılarda dahi baskı kalitesi bir hayli önemlidir. Lexmark marka lazer yazıcılar, siyah – beyaz çıktılarda en ufak puntolarda dahi okunurluğu ve görüntüyü koruyan bir baskı kalitesine sahiptir. Aynı şekilde söz konusu görseller ve fotoğraflar olduğunda da yüksek baskı kalitesi sayesinde hiçbir çözünürlük kaybı olmadan tüm baskı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Baskı Hızı

Özellikle ofis ortamlarında, baskı hızı en az baskı kalitesi kadar önemli bir metriktir. Kağıt işlemlerinin yoğun olduğu bankalarda, muhasebe ofislerinde ya da benzeri kurumlarda dakikada başına fazladan 1 baskı alınabilmesi dahi yazıcıyı rakiplerine oranla öne geçirir. Lexmark marka yazıcılar, baskı hızı açısından da oldukça gelişmiş modellere sahiptir.

Sayfa Başına Baskı Maliyeti

Yine ofis ortamlarında yazıcıyı yoğun olarak kullanan kullanıcıların tercihini en çok etkileyen konulardan biri de sayfa başına baskı maliyetidir. Lexmark, gelişmiş toner ve yazıcı teknolojisi sayesinde bu noktada da rakiplerine kıyasla bariz bir avantaja sahiptir. Her ne kadar modelden modele değişiklik gösteriyor olsa da sayfa başına baskı maliyeti konusunda Lexmark her zaman minimum değerleri hedeflemektedir.

Kullanım Kolaylığı

Herkes için yazıcı modeli üreten Lexmark, sağladığı kullanım kolaylığıyla aynı şekilde herkesin bu yazıcıları kullanabilmesini sağlar. Modellerde yer alan paneller, arayüz servisleri, mobil uygulamalar ve web uygulamaları sayesinde kullanıcılar çıktı alma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Güvenlik

Güvenlik, Lexmark markasının en iddialı olduğu noktalardan biridir. Muhtemelen hiçbir yazıcı markası, güvenlik konusunda Lexmark kadar yatırım yapmıyordur. Lexmark, ürettiği yazıcı modellerinde etraflıca düşünülmüş güvenlik kriterlerine sahiptir. Ağ güvenliğinden dosya şifrelemeye kadar pek çok husus Lexmark marka yazıcılarda aktif olarak kullanılır.

Lexmark Yazıcı Fiyatları

Lexmark yazıcı fiyatları her ne kadar modelden modele değişiklik gösteriyor olsa da oldukça erişilebilir ölçeklere sahiptir. Yazıcıyı yalnızca evinde kullanmak isteyen bir kullanıcı giriş model bir yazıcıyla tüm işlemlerini gerçekleştirebilirken, ofisler için ise daha profesyonel modeller mevcuttur ve Lexmark yazıcı fiyatları da bu oranda ölçeklenir.

Sizler de yıllarca hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz yüksek kaliteli bir yazıcı modeli arıyorsanız, tercihinizi Lexmark yazıcı modellerinden yana yapabilirsiniz.

”DahaAzGöster”

lexmark-mx521de-1-300x247.png

Lexmark MX622ade Siyah Beyaz Lazer Yazıcı

Lexmark MX622ade Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Lexmark MX622ade, yüksek hızda yazdırma kapasitesi ve gelişmiş işlevleriyle dikkat çeken bir siyah beyaz lazer yazıcıdır. Bu etkileyici cihaz,

lexmark-mx521de-1-300x247.png

Lexmark MX521de Siyah Beyaz Lazer Yazıcı

Lexmark MX521de Siyah Beyaz Lazer Yazıcı Lexmark MX521de Yazıcı modeli, küçük ve orta ölçekli işletmelerin baskı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir lazer yazıcıdır. Bu yazıcı,

lexmark-mx331adn-4-300x225.jpg

Lexmark MX331adn Mono Lazer Yazıcı

Lexmark MX331adn Mono Lazer Yazıcı Lexmark MX331adn modeli, işletmeler için tasarlanmış bir çok işlevli siyah-beyaz lazer yazıcıdır. Bu yazıcı, hızlı baskı hızı, çift taraflı tarama

Lexmark-MS822de-Mono-Lazer-Yazici

Lexmark MS822de Mono Lazer Yazıcı

Lexmark MS822de Lazer Yazıcı Lexmark MS822de, 4,5 saniyelik ilk baskı süresiyle kendi klasmanındaki tüm rakiplerini geride bırakır. Dakikada 55 sayfaya kadar baskı alabilen bu model,

lexmark CX431adw

Lexmark CX431adw Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Lexmark CX431adw Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Lexmark CX431adw çok fonksiyonlu lazer yazıcı modeli, ofis koşulları göz önünde bulundurularak üretilmiş bir modelidir. Bu yazıcı modeli ile

Lexmark CS725DE

Lexmark CS725de Renkli Lazer Yazıcı İnceleme

Lexmark CS725de Lexmark CS725de, en yoğun kullanımlar dahi göz önünde bulundurularak tasarlanmış gelişmiş bir renkli lazer yazıcı modelidir. Lexmark CS725de, oldukça hızlı ve kaliteli baskılara

Lexmark MS823dn İnceleme

Lexmark MS823dn Mono Lazer Yazıcı İnceleme

Lexmark MS823dn Mono Lazer Yazıcı Performansıyla ön plana çıkan ve özellikle büyük çalışma grupları tarafından tercih edilen Lexmark MS823dn, ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız tüm nitelikleri

Lexmark-C3224dw-yazici-300x228.jpg

Lexmark C3224dw Renkli Lazer Yazıcı İnceleme

Lexmark C3224dw Renkli Lazer Yazıcı Lexmark C3224dw yazıcı modeli, ev ve küçük boyutlu ofislerde orta işlem hacmini başarıyla üstlenebilen oldukça kaliteli bir renkli lazer yazıcıdır.

Lexmark MC2640adwe

Lexmark MC2640adwe Yazıcı Modeli İnceleme

Lexmark MC2640adwe Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı 1,2 GHz dört çekirdekli işlemcisiyle en zorlu işlemleri dahi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen MC2640adwe, dakikada 40 sayfaya kadar

Lexmark MS331dn Yazıcı

Lexmark MS331dn İnceleme

Lexmark MS331dn İnceleme Hafif, kompakt ve hızlı tasarımıyla kullanıcıları memnun eden Lexmark MS331dn, kendi sınıfının en güçlüleri arasında yer alıyor. Birden fazla bağlantı seçeneğini destekleyen

10164-300x247.png

Lexmark CX725de

Lexmark CX725de İnceleme Hafif, güçlü ve kullanışlı tasarımıyla ofis ortamlarının vazgeçilmezlerinden olan Lexmark CX725, kendi sınıfının en güçlü ve en kullanışlı yazıcıları arasında yer alıyor.

Lexmark-MS521dn-Mono-Lazer-Yazici-8b75-300x246.jpg

Lexmark MS521dn Mono Lazer Yazıcı

Lexmark MS521dn Mono Lazer Yazıcı Güçlü işlemcisi ve kompakt tasarımıyla dakikada 44 sayfaya kadar çıktı alma imkanı tanıyan Lexmark MS521dn, sağladığı kullanım kolaylığıyla da ofislerin

B2236dw-Front-1-300x253.jpeg

Lexmark B2236dw

Kompakt, bağlı ve uygun maliyetli, yüksek performanslı Lexmark B2236dw, dakikada* 34 sayfaya kadar tek renkli ve çift taraflı yazdırma özelliği taşır. Standart Wi-Fi, bağlantı ve