HP Lazer Yazıcı Modelleri

Yazıcılar, günümüzde özellikle ofis alanlarında en çok kullanılan ve en çok ihtiyaç duyulan teknolojik aletlerin başında gelir. Bir yazıcının kalitesi ve performansı, ofisteki işleyişi baştan aşağıya olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle belgeler ve dokümanların çok önemli olduğu tüm işleyişte rol oynadığı bir ofiste, yazıcıların rolü en az çalışanlar kadar önemlidir. Günümüzde yazıcılar yalnızca baskılama işlemini değil; tarama, kopyalama ve fakslama işlemini de yerine getirirler. Bunun sebebi yine ofisteki çok yönlü ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla geliştirilen çok yönlü yazıcılardır. HP, dünyada en çok kullanılan yazıcı markalarından birisidir. HP markalı yazıcılar hem performans hem maliyet hem de teknoloji açısından sektörün zirvesini Lexmark ve Brother gibi markalarla paylaşmaktadır. Aşağıdaki başlıkları inceleyerek HP yazıcıların genel performansı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

”DevamınıGörüntüle”

HP Yazıcı Modelleri Ofis Hayatını Kolaylaştırır

Ofislerin ne denli tempolu olduğunu ve ofislerde kullanılan tüm araç ve gereçlerin bu tempoya ayak uydurması gerektiğini iyi bilen HP, özellikle lazer yazıcı modellerinin büyük bir çoğunluğunu ofis ortamlarına uygun olarak dizayn ediyor. Ana odağı üstün performans olan bu modeller, söz konusu sarf malzemelerinin ölçümlü kullanımı olduğunda da kullanıcıları memnun ediyor.

Günde yüzlerce ve hatta binlerce baskı alımının söz konusu olduğu ofislerde işlem hızı birinci öncelik iken, sayfa başına baskı maliyeti ise elbette her kullanıcının ikinci önceliği oluyor. Ofislerde genellikle HP siyah beyaz lazer yazıcı modelleri tercih ediliyor. Ancak renkli çıktıya ihtiyaç duyulan ofisler için de HP renkli lazer yazıcı modelleri bulunuyor. Bu modeller doğrudan ofisler için üretiliyor olsa da elbette segmente ediliyor. Örneğin, küçük ölçekli ofisler için üretilen bir HP lazer yazıcı modeli dakikada 35 sayfa çıktı alabilirken; büyük ölçekli ofisler için üretilen bir HP mono lazer yazıcı modeli dakikada 60 sayfa kadar çıktı alabiliyor. Ofisteki ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra, bu ihtiyaçlarınıza uygun bir HP yazıcı modelini keşfetmeniz çok da zor olmayacak. Çünkü HP, her kullanıcının ihtiyacına uygun bir ürün mutlaka üretiyor.

HP Lazer Yazıcı Fiyatları Herkese Hitap Ediyor

Tıpkı bir önceki paragrafta da vurguladığımız üzere HP yazıcı modellerini birden fazla segmentasyona sahip. Giriş seviye HP lazer yazıcı modelleri genellikle ev kullanımı ve küçük ölçekli ofisler için özel olarak üretildiğinden, bu ürünlerin maliyetleri de tıpkı isimleri gibi giriş seviyesinde oluyor. Yani aşırı profesyonel bir kullanıma ihtiyaç duymuyorsanız; yüksek rakamlı ödemeler yapmanıza da gerek kalmıyor.

HP lazer yazıcı fiyatları modelden modele değişiklik gösteriyor olsa da çoğunlukla erişilebilir bir klasmanda yer alıyor. HP markasına ait en pahalı yazıcı modelleri genellikle çok fonksiyonlu, renkli ve büyük ölçekli ofisler için özel olarak üretilen modeller oluyor.

HP’nin geniş ürün yelpazesi sayesinde her kullanıcı kendine ait bir ürün keşfedebildiğinden, gereksiz harcamalar yapmasına gerek kalmıyor.

HP Lazer Yazıcılar ile Düşük Baskı Maliyeti

HP, tıpkı diğer yazıcı markaları gibi yazıcılarında baskı maliyeti konusuna ekstrem bir önem gösteriyor. Yazıcılarının tamamında masrafı azaltmaya yönelik teknolojiler geliştiren HP, aynı davranışı toner ve kartuşlar için de sergiliyor. HP’nin özel Jet Intelligence toner serisi, piyasadaki en düşük maliyetli ve optimum kullanım oranına sahip tonerler arasında yer alıyor.

Özellikle kalabalık ofislerde baskı başına maliyet bir hayli önemli oluyor. Hukuk bürolarında, muhasebe şirketlerinde ve işlerinin büyük bir bölümü basılı dokümanlarla yürüten şirketlerde gün içerisinde yüzlerce ve hatta binlerce çıktıya ihtiyaç duyulabiliyor. Bu noktada kullanıcıların ilk endişesi performans, ikincisi ise maliyet oluyor. HP, tıpkı Lexmark ve Brother gibi baskı maliyeti konusuna önem gösteriyor ve kullanıcılara olabildiğince düşük maliyetli baskı seçenekleri sunmayı hedefliyor.

Sizler de kendinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir HP yazıcı modeli keşfetmek isterseniz kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir, HP yazıcı fiyatlarına göz atarak bu verileri diğer markalara ait yazıcı modelleriyle karşılaştırabilirsiniz.

”DahaAzGöster”

HP-LaserJet-Enterprise-MFP-M528dn-300x225.png

HP LaserJet Enterprise MFP M528dn

HP LaserJet Enterprise MFP M528dn HP LaserJet Enterprise MFP M528dn, ofisler ve işletmeler için ideal bir yazıcı modelidir. Bu yazıcı, hızlı ve verimli bir şekilde

hp-laserjet-pro-m428fdn-1-300x225.png

HP LaserJet Pro MFP M428fdn​

HP LaserJet Pro MFP M428fdn​ HP LaserJet Pro MFP M428fdn, işyeri ihtiyaçlarına yönelik güçlü bir çoklu fonksiyonel yazıcıdır. Baskı, kopyalama, tarama, faks ve e-posta gibi

hp-laserjet-m608x-lazer-yazici

HP M608x LaserJet Enterprise Lazer Yazıcı​

HP LaserJet Enterprise M608x Lazer Yazıcı Enerji tasarrufu ve üstün performans sloganıyla piyasaya sürülen HP Laserjet Enterprise M608x lazer yazıcı, ofis ortamları için özel olarak

Hp M402dne Yazıcı Özellikleri

HP LaserJet Pro M402DNE Lazer Yazıcı Özellikleri

HP LaserJet Pro M402DNE Lazer Yazıcı Özellikleri HP LaserJet Pro M402DNE, profesyonel bir lazer yazıcı arayan kişiler için en ideal ürünlerden birisidir. Hızlı Baskı. Güçlü Koruma.Yazdırdığınız