Canon Yazıcı Modelleri

Hem ev hem de ofis ortamlarında hayati bir öneme sahip olan yazıcı modelleri bugün bizlere pek çok farklı marka tarafından ulaştırılıyor. Markalar, yazıcıların kalitesinden tutun da maliyet performansına kadar pek çok konuda rekabet içerisinde bulunuyorlar. Bu rekabetin sonucunda, kullanıcıların yararlanabileceği çok farklı yazıcı tipi ve modeline sahip olabiliyoruz. Canon, yazıcı markaları arasında tıpkı Lexmark, HP ve Brother gibi en büyükler arasında yer alıyor. Canon yazıcı modelleri, güncel teknolojileri ile öne çıkarken diğer markalarla rekabet etmek amacıyla pek çok farklı özelliği de bünyesinde barındırıyor. Sizler de hayalinizdeki yazıcı modelini keşfetmek ve Canon yazıcı modellerini daha yakından tanımak isterseniz, şimdi kategorimizi inceleyebilirsiniz.

”DevamınıGörüntüle”

Canon Yazıcı Modelleri

Geniş ürün gamı ve çeşitli ürün özellikleriyle kullanıcıların beğenisini toplayan Canon yazıcı modelleri, hem ofis hem de ev ortamlarında en büyük yardımcınız oluyor. Canon yazıcılar günümüz teknolojisinin tüm olanaklarını kullanıyor ve kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. Telefonunuzu, tablet gibi mobil cihazlarınızı ya da bilgisayarınızı WiFi ve Bluetooth aracılığıyla Canon yazıcınıza bağlayarak çıktı ve kopya alma işlemlerine saniyeler içerisinde başlayabilir, tüm ihtiyaçlarınızı yazılım arayüzü aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.

Canon yazıcı modelleri bu kullanım kolaylığı sayesinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Kullanım kolaylığı, günümüzde teknolojik cihazlar açısından en çok önem verilen hususlardan biridir ve Canon marka yazıcılarda bu yaklaşımı açıkça görebilirsiniz.

Canon Yazıcı Modelleri Sessiz ve Ekonomik

Söz konusu yazıcılar olduğunda en önemli konulardan biri de sayfa başına baskı maliyeti, yani giderlerdir. Yazıcı kullanımında en çok masrafa yol açan parça, toner ve kartuşlardır. Bir yazıcı bir sayfayı basmak için ne kadar az toner ya da kartuş kullanırsa, yazıcı temel olarak o kadar ekonomik olur.

Yazıcı markaları, sayfa başına baskı maliyetini azaltmak için pek çok farklı teknoloji ortaya koymuştur. Lexmark yazıcı modelleri de HP yazıcı modelleri de kendi içerisinde bu teknolojilere sahiptir. Canon da tıpkı rakipleri gibi maliyet konusuna önem göstermekte ve tüm yazıcı modellerinde maliyeti azaltmaya yönelik geliştirmeler gerçekleştirmektedir.

Canon’un yazıcı ve toner teknolojileri sayesinde sayfa başına baskı maliyetini azaltarak ofis ya da eviniz için çok daha ekonomik bir yazıcı modeli tercih edebilirsiniz.

Canon’un başarılı olduğu diğer bir nokta ise, markaya ait yazıcı modellerinin olduğunca sessiz çalışmasıdır. Özellikle ofis ortamlarında gürültüden kaçınmak bir hayli önemlidir. Canon markası bunu çok iyi bildiğinden, yazıcı modellerinde gürültü önleyici teknolojilere yer verir. Böylelikle en zorlu işlemlerinizi dahi sessiz bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Canon Yazıcı Çeşitleri

Günümüzde yazıcı markaları üretimlerini çeşitlendiriyor ve kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefliyor. Bu doğrultuda; Canon da ürün yelpazesine lazer yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcı, çok fonksiyonlu yazıcı ve fotoğraf yazıcısı gibi pek çok modeli ekliyor.

İhtiyacınız ister ofis ortamında hızlı çıktı verecek bir lazer yazıcı olsun, isterseniz de fotoğraflarınızı 4800 dpi gibi yüksek çözünürlükle basacak bir fotoğraf yazıcısı olsun; Canon yazıcı modelleri tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vererek sizlere benzersiz bir kolaylık sağıyor.

Canon Yazıcı Fiyatları

Canon yazıcı modelleri teknolojileri, kaliteli üretimleri ve etkileyici özellikleriyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Elbette her kullanıcı farklı ihtiyaçlara sahip olduğundan, Canon yazıcı modelleri de bu ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde üretiliyor.

Giriş seviyesi bir siyah beyaz lazer yazıcı ev ortamında kullanmaya uygun iken, dakikada 60’dan fazla çıktı veren renkli bir lazer yazıcı ise ofis ortamlarında kullanılıyor. Aynı şekilde evlerde renkli baskı almak için giriş seviyesi bir mürekkep püskürtmeli yazıcı yeterliyken; fotoğrafçılar için ise özel olarak fotoğraf yazıcısı satışa sunuluyor.

Canon yazıcı çeşitlerinin bu denli fazla olması, fiyatlar konusunda da kullanıcılara etkileyici bir esneklik sağlıyor. Canon yazıcı fiyatları, üründen ürüne değişik gösteriyor. Giriş seviyesindeki bir ürün oldukça erişilebilir bir fiyata sahip olurken, ofis ortamlarında kullanılmasi için tasarlanmış bir diğer yazıcı ise elbette daha yüksek bir fiyat aralığına sahip oluyor.

Hayalinizdeki Canon yazıcı modeline sahip olmak istiyorsanız şimdi kategorimizdeki yazıcı modellerini inceleyebilir, özelliklerini görüntüleyebilir ve sonrasında Canon yazıcı fiyatlarını da karşılaştırarak satın alacağınız modele karar verebilirsiniz.

”DahaAzGöster”

Canon-i-sys-MF744Cdw-300x300.jpg

Canon i-Sensys MF744Cdw Lazer Yazıcı

Canon i-Sensys MF744Cdw Lazer Yazıcı Küçük ofisler ve aşırı yoğun olmayan ortamlar için özel olarak tasarlanmış olan Canon i-SENSYS MF744Cdw lazer yazıcı, ihtiyaç duyduğunuzu ve

PIXMA TS3150

Canon PIXMA TS3150 Serisi Ev Yazıcısı

Canon PIXMA TS3150 Serisi Ev Yazıcısı Canon’un PIXMA TS3150 mürekkep püskürtmeli yazıcı modeli, giriş ve orta seviye yazıcı ihtiyacı duyan kişiler için benzersiz bir seçenek

PIXMA-TS5150-300x204.jpg

Canon PIXMA TS5150 Serisi Ev Yazıcısı

Canon PIXMA TS5150 Serisi Ev Yazıcısı Canon PIXMA TS5150, erişilebilir fiyatı ve fonksiyonları ile hem ev hem de küçük boyutlu ofis kullanıcılarının ilgisini üzerine çekiyor.

PIXMA-TS305-300x300.jpg

Canon PIXMA TS305 Ev Yazıcısı

Canon PIXMA TS305 Ev Yazıcısı Uygun maliyetli ve kompakt yazıcı ile akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri üzerinden yüksek kaliteli belgeler ve çerçevesiz canlı fotoğrafların kablosuz