Brother Lazer Yazıcı Modelleri

Brother lazer yazıcı modelleri günümüzde hem ev hem de ofis ortamında sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Diğer markalar ile karşılaştırıldığında kendine has avantajlara sahip olan Brother marka lazer yazıcı modelleri, özellikle ev kullanımı için geniş bir ürün gamına sahiptir. Sessiz çalışmaları, yüksek enerji verimlilikleri ve genellikle kullanımı kolay ara yüzleri Brother yazıcı modellerini nispeten daha minimal alanlar için mükemmel hale getirir. Sizler de ev ya da ofislerinizde Brother yazıcı modellerinden faydalanmak istiyorsanız, aşağıdaki başlıkları inceleyerek bu markaya ait modellerin öne çıkan özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

”DevamınıGörüntüle”

Brother Lazer Yazıcılar ile Dilerseniz Siyah Beyaz, Dilerseniz Renkli Baskı Alın

Günümüzde halen siyah beyaz baskı yöntemi, renkli baskı yöntemine kıyasla daha fazla tercih ediliyor. Bunun temel sebebi, özellikle ofislerde kullanılan yazıcılarda maliyeti azaltmak ve işlemleri hızlandırmaktır. Siyah beyaz baskıların maliyeti renkli baskılara kıyasla çok daha düşük olduğundan, ofis ortamlarında genellikle bu tip baskılar kullanılır. Brother lazer yazıcı modelleri, hem siyah beyaz hem de renkli baskı almaya uygun modellerdir. Yazıcıların yüksek baskı kaliteleri, en ufak puntolarda dahi tamamıyla okunabilir çıktılar elde etmenizi sağlar. Söz konusu renkli baskı olduğunda ise Brother lazer yazıcılar rakiplerine kıyasla gözle görülür bir baskı kalitesi farkına sahiptir.

Brother Yazıcılar Kullanım Kolaylığıyla Tanınır

Günümüzde, kullanıcılar yazıcıları yalnızca yazıcıya entegre panel üzerinden kullanmak istemiyor. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar, çoğu zaman yazıcıların kendi panellerinden daha fazla tercih ediliyor. Bunun temel sebebi elbette kullanım kolaylığı. Brother bu konuyu yakından tanıyan bir marka olarak, kullanıcılarına çeşitli çözümler sunuyor.

Brother marka yazıcılar, markaya ait yazılım arayüzü sayesinde hem mobil cihazlarda hem de bilgisayarlarda aktif olarak kullanılabiliyor. Bu arayüz sayesinde baskı alabiliyor ve daha pek çok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik Brother lazer yazıcıları cloud hesaplarınızla da entegre edebiliyorsunuz. Böylelikle tüm işlemleriniz çok daha pratik bir hale geliyor.

Brother Yazıcılar Toner Verimliliği ile Bütçenizi Rahatlatıyor

Lazer yazıcı kullanıcılarının en hassas olduğu konulardan biri de baskı başına maliyet ve toner kullanım süresidir. Lazer yazıcı modelleri genellikle ofis ortamlarında kullanıldığından, bu maliyet metriği kullanıcılar için adeta hayati bir öneme sahiptir. Hatta pek çok kullanıcı, yazıcının teknik özelliklerini baskı başına maliyet metriğinin gerisinde bırakır.

 

Brother yazıcı modellerinde kullanılan teknoloji, baskı verimliliğini artırmayı ve toner kullanımını belirli ölçüde azaltmayı hedefler. Brother aynı zamanda yazıcılarında kullanılması amacıyla toner de ürettiğinden, her iki ürün tipinde de bu teknolojiden faydalanılır. Ayrıca Brother yazıcı modellerinde bir de tasarruf modu bulunur. Bu tasarruf modu sayesinde normale kıyasla çok daha avantajlı baskılar alabilir, sayfa başına baskı maliyetini belirli ölçüde azaltabilirsiniz.

Aradığınız Her Şey Bir Arada

Brother yazıcı modelleri, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bazı modeller yalnızca baskı almak için üretilirken, bazıları ise çok amaçlı lazer yazıcı olarak adlandırılır. Bu modellerde baskı almak, kopya almak, faks göndermek ve daha pek çok şey mümkündür.

Eğer ofis ya da ev ortamında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir lazer yazıcı modeli arıyorsanız, Brother lazer yazıcı modelleri sizler için doğru bir tercih olacaktır.

”DahaAzGöster”

brother-HL-L6400DW

Brother HL-L6400DW Lazer Yazıcı

Brother HL-L6400DW Lazer Yazıcı Düşük maliyetli, yüksek hızlı, geniş hacimli ve opsiyonlara sahip bir lazer yazıcı arıyorsanız; Brother HL-L6400DW sizler için ideal bir yazıcı modelidir.

Ekran-Resmi-2020-12-14-12.00.43-300x300.png

Brother HL-L5100DN

Brother HL-L5100DN İnceleme Dakikada 40 sayfaya kadar baskı hızına sahip olan Brother HL-L5100DN, teknolojik özellikleriyle hem evler hem de ofisler için ideal bir yazıcı modeli

Preview_-MFC-L6900DW_1000x1000px-300x300.jpg

Brother MFC-L6900DW

Genel: Yazıcı Tipi: Siyah-Beyaz Fonksiyonlar: Yazdırma, Fotokopi, Tarama, Faks, PC Fax Maks kağıt boyutu: A4 Hafıza: 1 GB İşlemci: Cortex-A9 800MHz Teknoloji: Elektrofotografik / Lazer Bağlanabilirlik Bağlanabilirlik: Dahili Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11b/g/n

Preview_MFC-L5755DW_1000x1000px-1-300x300.jpg

Brother MFC-L5755DW

Genel: Yazıcı Tipi: Siyah-Beyaz Fonksiyonlar: Yazdırma, Fotokopi, Tarama, Faks, PC Fax Maks kağıt boyutu: A4 Hafıza: 512 MB İşlemci: Cortex-A9 800MHz Teknoloji: Elektrofotografik / Lazer Bağlanabilirlik Bağlanabilirlik: Dahili Kablosuz Ağ Bağlantısı, Wi-Fi

HL1110.main_image-300x300.jpg

Brother HL-1111

Brother HL-1111 Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar Evinizde ve küçük ofisinizde yerden ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, Brother HL-1111 sizin için ideal bir çözümdür. Dakikada 20 sayfaya