Lexmark-MS822de-Mono-Lazer-Yazici

Lexmark MS822de Lazer Yazıcı

Lexmark MS822de, 4,5 saniyelik ilk baskı süresiyle kendi klasmanındaki tüm rakiplerini geride bırakır. Dakikada 55 sayfaya kadar baskı alabilen bu model, en yoğun ofisler için dahi benzersiz bir seçim olacaktır. Yüksek performansını sağlamlık ile birleştiren Lexmark MS822de, en yoğun task’lerin dahi üstesinden başarıyla gelebilir ve bu taskler model için çocuk oyuncağı niteliğindedir.

Modelin sahip olduğu 4,3 inç boyutundaki dokunmatik ekran, kullanıcılara cihaz üzerinde mutlak bir hakimiyet sunar. Günümüzde çoğu kullanıcı yazıcıları mobil cihazlar ya da masaüstü bilgisayarlar üzerinden kullanmayı tercih ediyor olsa da Lexmark MS822de lazer yazıcı modelinin bu özelliği, kullanıcıların alışkanlığını değiştirecek cinstendir.

Bilindiği üzere Lexmark markasının en önemli kriterlerinden biri de güvenliktir. Her modelinde güvenliğe ekstra önem veren Lexmark, MS822de modelinde de bu yaklaşımını sürdürür. Yazıcınıza ister Ethernet ile, ister USB ile, ister mobil cihazınız ile isterseniz de WIFI & Blueetoth ile bağlanıyor olun; her adımda hem siz hem de cihazınız Lexmark’ın gelişmiş güvenlik teknolojisi tarafından korunuyor olacak.

Orta ya da büyük boyutlu ofisiniz için hızlı bir çözüm ortağı arıyorsanız, Lexmark MS822de lazer yazıcı modeli sizlere adeta sizler için özel olarak üretilmiş bir ürün kadar uygundur.