5177364.jpg

Lexmark CX625adhe Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Lexmark CX625adhe lazer yazıcı modeli, küçük ve orta büyüklükte çalışma grupları için özel olarak tasarlanan ve ofis ortamlarının ihtiyaç duyabileceği tüm özellikleri içerisinde barındıran bir cihazdır.

Dokunmatik ekranı kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlarken, cihazın iyi düşünülmüş led paneli tüm işlemlerin pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlar.

1.2 Ghz dört çekirdekli işlemcisiyle üstün performans gösteren Lexmark CX625adhe, dakikada 38 sayfaya kadar yazdırabilir. Tarama hızı ise tek taraflı belgelerde dakikada 94, çift taraflı belgelerde ise 47’dir.

Cihazın çelik kaplaması ve dayanıklı tasarımı onu ofis ortamları için ideal bir model haline getirir. Renkli yazdırma özelliğinin yanı sıra siyah beyaz yazdırma özelliğine de sahip olan Lexmark CX625adhe, baskı çözünürlüğü konusunda da kendini tercih ettirecek özelliklere sahiptir. Siyah beyaz ve küçük puntolu baskılarda dahi kalitesiyle okunurluğun asla bozulmamasını sağlar.

Lexmark CX625adhe incelememiz sonucunda; bu modelin orta ölçekli çalışma grupları için oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ofislerinde güvenlik konusunda titiz olan işletmeler, Lexmark’ın dünyadaki en gelişmiş güvenlikli yazıcı modellerine sahip olduuğunu bilmeliler.