PIXMA TS3150

Canon PIXMA TS3150 Serisi Ev Yazıcısı

Canon’un PIXMA TS3150 mürekkep püskürtmeli yazıcı modeli, giriş ve orta seviye yazıcı ihtiyacı duyan kişiler için benzersiz bir seçenek olarak konumlanır. Kablosuz ağ desteği ve gelişmiş yazılım arayüzü sayesinde Canon PIXM TS3150’yi bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız üzerinden kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Cihaz, kompakt boyutları sayesinde evinizde ya da ofisinizde sizlere asla yer problemi yaşamayacaksınız. Hafif ağırlığı sayesinde ise dilediğiniz zaman cihazın yerini kolaylıkla değiştirebileceksiniz.

Söz konusu baskı kalitesi olduğunda ise rakiplerinin benzer seviyedeki modelleriyle kolaylıkla rekabet edebildiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Siyah beyaz metinler söz konusu olduğunda dakikada 7.4 sayfa baskı hızına sahip olan cihaz, söz konusu grafikler ya da fotoğraflar olduğunda ise dakikada ortalama 1 sayfa baskı hızına sahiptir.

Eğer siyah beyaz çıktılardan ziyade fotoğraf ya da görsel baskılayabileceğiniz bir yazıcı arıyorsanız, Canon PIXMA TS3150 ideal bir seçenek olabilir. Ancak ev ya da ofis ortamında belge baskılamak için bir yazıcıya ihtiyaç duyuyorsanız, Lexmark lazer yazıcı modellerine göz atmanızı öneririz.