PIXMA-TS305.jpg

Canon PIXMA TS305 Ev Yazıcısı

Uygun maliyetli ve kompakt yazıcı ile akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri üzerinden yüksek kaliteli belgeler ve çerçevesiz canlı fotoğrafların kablosuz olarak baskısını alın. Canon PRINT uygulamasındaki Akıllı Telefon Üzerinden Yakalama ve Kopyalama işlevi sayesinde hareket halindeyken belgelerinizin kopyalarını oluşturun.

Canon’un ev yazıcıları arasında yer alan PIXMA TS305, uygun maliyeti ve akıllı kullanımı sayesinde kullanıcıların beğenisini topluyor. Eğer ev ortamında kopya ya da çıktı almak için erişilebilir fiyata sahip bir yazıcı modeli arayışındaysanız, Canon PIXMA TS305 tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Fotoğraf baskısındaki kalitesi, giriş seviye bir cihaza kıyasla bir hayli başarılı olduğundan kullanıcıları kesinlikle memnun ediyor. Canon PIXMA TS305 kompakt tasarımı ve küçük boyutuyla ev ortamında kullanıma oldukça uygun bir cihazdır. Yazıcı 430 x 282 x 143 mm ölçülerinde ve yalnızca 2,9 kg ağırlığındadır. Ev ortamında dilediğiniz noktaya yerleştirebilir ve hiç zorlanmadan yazıcının yerini değiştirebilirsiniz.

Canon PIXMA TS305, dar ve geniş profile sahip hafif bir yazıcıdır. 430 x 282 x 143 mm ölçülerinde ve sadece 2,9 kg ağırlığındadır. En fazla alan dostu yazıcı olmasa da, kolayca hareket ettirilebilecek kadar hafiftir.

Hem kağıt besleme hem de çıkış tepsisi katlanır, böylece Canon PIXMA TS305 modelini kullanmadığınız zamanlarda kapladığı alanı minimize edebilirsiniz. Cihazın düğme ve durum ışıkları, cihazın solunda bulunan gömme bir ünitede yer alır.

Canon PIXMA TS305 oldukça hızlı bir yazıcı modelidir.. Tek bir sayfa metni yaklaşık 9 saniyede baskılayabilirken, beş sayfalık belgelerde ise bu süre yaklaşın yaklaşık 40 saniye kadar (7.5 ppm) sürer.
Tek renkli 2MB boyutundaki bir JPEG görselini ise bir dakikadan daha kısa bir sürede yazdırabilirsiniz.