brother-HL-L6400DW

Brother HL-L6400DW Lazer Yazıcı

Düşük maliyetli, yüksek hızlı, geniş hacimli ve opsiyonlara sahip bir lazer yazıcı arıyorsanız; Brother HL-L6400DW sizler için ideal bir yazıcı modelidir. Bu yazıcı göz açayıp kapayıncaya kadar istediğiniz tüm baskıları önünüze sunar ve üstelik bunu olabilecek en kaliteli şekilde gerçekleştirir.

HL L6400DW sade ancak şık tasarımıyla kompakt bir cihaz olarak isimlendiriliyor olsa da bu isimlendirme, modelin kapasitesini nitelendirmekten oldukça uzaktır. Cihazın boyutu ve tarzı kompakt olmasına karşın; yapabilecekleri oldukça komplekstir.

Cihazın etkileyici yönü yalnızca hızı ya da baskı kalitesi değil; sağlamlığı, güvenliği, bağlantı yöntemleri ve ayrıca sahip olduğu bulut desteğidir. Cihazda yer alan dokunmatik ekranlı panel aracılığıyla cihazın tüm fonksiyonlarını kullanabilir, sarf malzemelerini kontrol edebilir, raporlar oluşturabilir ve açıkçası ihtiyaç duyduğunuz her aksiyonu alabilirsiniz.

Kendi sınıfında oldukça etkileyici özelliklere sahip olan bu modelin rakipleri de bir hayli fazladır. En iyi performans gösteren rakibi ise Lexmark markasına ait MS822de modelidir. Satın alacağınız yazıcı modeline karar vermeden önce mutlaka ilgili modelin rakiplerini de incelemeli ve detaylı bir kıyaslama yapmalısınız.