brother-l2376dw-mono-lazer-yazici

Brother HL-L2376DW Siyah-Beyaz Lazer Yazıcı

Genellikle orta ve hafif tempo için uygun olan Brother HL-L2376DW tek renkli lazer yazıcı modeli, metin ve grafikler için oldukça başarılı bir hız ve standardın üzerinde bir çıktı kalitesine sahiptir. Yazıcının sahip olduğu bağlantı seçenekleri ve erişilebilir fiyatı, pek çok kullanıcı için Brother HL-L2376DW modelini ideal hale getirir.

Mat siyah ve gri renklerinde olan Brother HL-L2376DW, oldukça kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu tasarımı sayesinde özellikle ev ve küçük boyutlu ofislerde karşılaşılabilecek alan sıkıntısını hiç ortaya çıkmadan önleyecektir. Ofisteki masanızda ya da evdeki odanızda bu yazıcıya bir yer bulmanız hiç de zor olmayacak.

Brother HL-L2376DW lazer yazıcı modeli, kendi sınıfında oldukça başarılı ve kullanımı kolay bir cihazdır. Cihazın 250 yaprak hacimli bir tepsisi mevcuttur. Verilere göre, cihazın aylık maksimum görev döngüsü 15.000 sayfadır. Yani bu veriler ele alındığında, yazıcının yoğun ofis ortamında kullanılması pek de mümkün olmayacaktır.

Ev kullanımı için bir yazıcı arıyorsanız, Brother-L2376DW sizin için ideal bir ürün olabilir. Sınıf olarak bu modele yakın olan ancak bazı noktalarda bu modelden daha iyi performans gösteren Lexmark MS331dn lazer yazıcı modelini de incelemenizi tavsiye ederiz.